otrdiena, 2013. gada 14. maijs

Tikšanās ar Rēzeknes ciemiņiem

Irīdas padomus ir vērts uzklausīt, arī Rēzeknes
ciemiņi uzzināja daudz jaunas un noderīgas informācijas. :)
14.maijā divas SD pārstāves Ance Rudzīte un Kristīne M. Trepša kopā ar Irīdu Morozovu devās uz RJC "Kaņieri", kur tikās ar delegāciju no Rēzeknes un stāstīja par paveikto, dalījās pieredzē, un sniedza atbildes uz jautājumiem. :)) 

Mūsu meitenes iepazīstina ar sevi un prezentē R25VSK SD. ^^

otrdiena, 2013. gada 7. maijs

Sporta diena jeb Skolas kausa izcīņa ^^

Šajās dienās ne tikai saulainais pavasaris ir apciemojis mūsu skolas sienas, bet arī sportiskais gars "Skolas kausa izcīņā"!



Šīs sporta spēles norisninājās otrdien, 07.05.2013. plkst. 14.30, skolas sporta laukumā. 9.-12. klases skolēniem tika dota lieliska iespēja pārbaudīt savas fiziskās prasmes, kā arī komandas darbu.
Viena no zēnu izturības disciplīnām - krustā sišana. :)
Un cik ilgi tu spēj izturēt? o.O
Viens no interesantajiem kapteiņu uzdevumiem,
kas pārbauda ne tikai spēku un precizitāti, bet arī līdzsvara izjūtu.


Komanda sastāvēja no 6 dalībniekiem (3 zēniem un 3 meitenēm, viena no tām ir arī kapteine), kurā katram bija savas, speciāli izveidotas, disciplīnas, lai pārbaudītu skolēnu spēku, izturību un ātrumu. Katrs dalībnieks savās disciplīnās vāca punktus, visi komandas dalībnieku punkti summējas, papildus punktus varēja iegūt par vienotu noformējumu un iepriekš sagatavotu priekšnesumu.

Dienas garumā visi dalībnieki sīvi cīnijās, lai iekļūtu finālā un varētu pierādīt savu klasi kā Skolas kausa cienīgus. Pasākuma beigās sportiskākie skolēni ar izciliem sasniegumiem noteiktajās disciplīnās un jauniem rekordiem tika apbalvoti ar mūsu sponsoru - „Spēka Pasaules” - sagādātājām balviņām.

Visbeidzot tika noskaidrotas 3 finālistu komandas, kuras sīvi un neatlaidīgi cīnījās par ceļojošā kausa iegūšanu, kas pēc karstas cīņas nonāca 11.b klases rokās! Kā arī nedrīkst aizmirst, ka pirmās trīs vietas tika apbalvotas ar skaistām medaļām un diplomiem. :))
Embedded image permalink
Lūk, arī uzvarētāju daiļais kauss! :))


Pasākuma laikā gaisā virmoja daudz jauku emociju: prieks, sajūsma, degsme, cīņasspars, neatlaidība. Visapkārt bija redzamas smaidīgas sejas, neskatoties uz to, ka bija jāiespringst pēc garās ziemas un arī nedaudz jāpasvīst, lai sasniegtu augstus rezultātus!

Mēs noteikti varam justiest lepni, ka mūsu skolā ir tik daudz lielisku un sportisku skolēnu, kas ir gatavi jauki pavadīt laiku, kā arī pasportot fantastiskā kompānijā!



Nez, pie kā nākošgad nokļūs skolas kauss? Varbūt tieši pie tavas klases?
Nu ko, jāsāk trenēties! :))

 
 

otrdiena, 2013. gada 30. aprīlis

Manai skolai - 50!

Lai gan vadītāi stingri turās pie saviem tekstiem,
viss norit brīvi un nepiespiesti. Patiess smaids un tīrs prieks.^^

Vai patiesi tas var būt?! Manai skolai jau ir 50 gadu! Un, es zinu, tie nebūs pēdējie 50! :)))

Patiesi liela diena, šis 30. aprīlis! Mazie koristi glīti sapucējušies, ar rūpīgi pieglaustiem matiem stāv Kongresa nama skatuves kulisēs un gaidpilni caur aizkaru šķirbām noraugās skatītājos, kas lēnām piepilda zāli. Vadītāji nepārtraukti piekārto tērpus, vēl cits citam veiksmes un nespēj noticēt, ka šī diena jau ir klāt. Dejotāji pin ciešas biželes, vingrina kājeles un nepacietīgi mīņājas. Tas brīdis patiešām ir klāt! Neticami! Tiešām klāt!! Skolotāji cits pēc cita ieņem savas vietas, uzmanīgi apsēžoties, lai nesaburzītu garās kleitas un uzvalku žaketes. Gaisā virmo prieks, gaidas, matulakas smarža un liels lepnums par padarīto!
Pirmie skolotāji, kas saņēmuši savu 'Paldies'. :)

Apsveicam! :)))
Tas ir sācies. Mazie koristi ir ieskandinājuši jubilejas koncerta sākumu, ar platiem smaidiem sejās uz skatuves parādās vadītāji. Caur nelielām šarādītēm un viegliem dialogiem tiek pieteikti nākošie priekšnesumi. Cik liels darbs ir ieguldīts! Ir iesaistījušies visi skolas pulciņi, katrs ir pielicis savu roku, lai taptu šis pasākums.

Arī Minkuparks ir ieradies mūs apsveikt.
Uz skatuves kāpj absolventi, bijušie skolotāji un sararbības partneri ar savām apsveikuma runām un dāsnajām dāvanām. Netiek piemirsts neviens skolotājs un personāla darbinieks, visi tiek sveikti ar ziediem, visiem tiek patekts 'Paldies', par ieguldīto darbu vairāku gadu garumā.
Piecinieka un Nullītes apsveikums skolai un direktorei.
Emocijas, pateicības vārdi, prieks plūst cauri skatuvei, tad zālei un piepilda visu telpu. ^^ Līdz tiek izdziedāta pēdējā nots un svinīgā daļa ir noslēgusies. Dalībnieki un skatītāji mētā pa zāli krāsainus balonus, līksmo un apskauj cits citu kā Jaunajā gadā! Malači! Kāda laime! :))))
 
 
Direktores runa un absolventu koris.
Bet nekas vēl nav galā! Skolotāji un absolventi tiekas skolā uz salidojumu. Atkalredzēšanās prieks, smaidi un lieli svētki! Un kā ķirsītis šī vakara saldajam ir svētku uguņošana. Mūsu dārgā skola to bija pelnījusi!

Daudz laimes! Un lai nākamos 50, 100 un 150 gados R25VSK turpinātu savu darbību tik pat veiksmīgi, kā līdz šim, lai netrūktu aktīvu, gudru un azartisku skolēnu, lai mēs vienmēr būtu soli priekšā citiem un lai skola kļūst par audzēkņu drošo pili, vietu, kur atgriezties!

pirmdiena, 2013. gada 22. aprīlis

Gatavošanās skolas jubilejai

Jūs taču ziniet, ka mēs esam visur! Mēs veidojam arī skolas 50 gadu jubilejas filmu, sadarbībā ar multimediju studiju "Autofokuss", skolēniem, skolotājiem un atbalsta personālu.
Tas ir vērienīgs projekts, kurā būs apkopota informācija par skolā notiekošo, piedāvātajām iespējām un skolnieka ikdienu.
Mēs taču lepojamies ar savu skolu! :))

piektdiena, 2013. gada 19. aprīlis

Profesiju diena

Mūsu absolventi, kuriem jau atkal jāatgriežas
pie mīļā skolas sola. :)

Kā lai tagad jaunietis izvēlas savu nākotnes ceļu? Ir tik daudz iespēju un variantu! O.O

 
Tādēļ 19.aprīļa pēcpusdienā apjukušos vidusskolēnus (10. un 11. klases) apciemoja mūsu jaukie absolventi.^^ Viņi dalījās savā pieredzē un savos ceļu meklējumus, izstāstīja, kā nokļuvuši tur, kur atrodas pašlaik, un kā skola palīdzējusi nākotnes profesijas izvēlē. :)
Labi pasniegts, pat fizikas uzdevums
var sagādāt prieku.
Bet tas jau nebūtu nekāds pasākums, ja skolēniem nebūtu jāizpilda arī mazais mājasdarbs. Tādeļ klases jau iepriekš bija sagatavojušas amizantus priekšnesumus un prezentācijas par vairākām profesijām, izklāstot to plusus un mīnusus.
Tagad katrs, kurš izgājis šīs darbnīcas uzdevumu,
ar attiecīgajiem rīkiem varēs salabot
savu internet kabeli. ;) 
Arī mūsu ciemiņi bija gatavojušies. Katrs profesijas pārstāvis bija sagatavojis nelielu darbnīciņu, kur skolēni varēja iepazīties ar kādu niansi šajā profesijā un uzdot sev interesējošus jautājumus.
Pēc skolēnu priekšnesumiem, absolventu stāstiem, radošajām darbnīcām un paveiktā prezentācijām, skolēni jau ar nedaudz skaidrāku skatu vārēja paraudzīties rītdienā. :))
 
Te nu mēs esam, visi izdzivojušie, kas izturēja līdz galam ar smaidu uz lūpām. ^^

Paldies, mūsu absolventiem! Tagad tikai līdz nākošajai "Profesiju dienai", gaidīsim ar nepacietību! ^^



 

ceturtdiena, 2013. gada 18. aprīlis

Mūsu vizīte R84VSK :))

Sadarbība turpinās! Mēs 18.aprīlī devāmies apciemot savus jaunos draugus - R84VSK pašpārvaldi!

 
Mmm... Pirmās siltās dienas, jauka saulīte un pēcpusdienas tēja 84.vidusskolā. Pēc pirmās iepazīšanās mūsu ausis bija nobriedušas mūsu draugu prezentācijai par viņu skolu un SD. :))
Pieredzes apmaiņa, viedokļu un ideju vētra, kurai sekoja interesanta ekskursija pa skolu. Redzējām līdzības un atšķirības ar mūsu skolu, smēlāmies jaunas idejas. Īpašu prieku radīja jaukie zarkukaiņi un bruņurupucīši bioloģijas kabinetā.^^ Pēc ekskursijas lieliski pavadījām laiku, spēlējot draudzīgas spēles, kuras radīja vieglu un smiekliem bagātu noskaņu.
Arī mēs pastāstījām, ko esam paveikuši kopš pēdējās tikšanās, pie kā esam strādājuši un ko vēl tikai plānojam. :))
 

Līdz nākošai reizei, dārgie draugi! Ceram uz sadarbības turpināšanu! :))

ceturtdiena, 2013. gada 11. aprīlis

Aerobikas diena \(^.^)/

Aerobikas diena - jau otro gadu pēc kārtas arī mūsu skolā! :))

Tā ir tikai viena diena gadā, bet to pavada lielas gaidas un rūpīga gatavošanās. Šogad Aerobikas dienas norisinājās 5. un 6. klašu skolēnu starpā, bet ar katru nākošo gadu klāt nāks arvien jauna paaudze, līdz arī šīs pasākums kļūs par neatņemamu skolas dzīves sastāvdaļu.^^
Embedded image permalink
Komandu līderu pārbaudījumi
no žūrijas skatupunkta.

Aerobikas dienas mudina jauniešus pievērsties veselīgam un aktīvam dzīvesveidam, kā arī ir liels palīgs klases kolektīva saliedēšanā, jo priekšnesuma izveidē ir jāpiedalās visai klasei!
Tā kā tās tomēr ir sacensības, tad rūpīgi atstrādātos priekšnesumus novērtē žūrijas komisija, vadoties pēc iepriekš sagatavotiem kritērijiem, kas bija pieejami arī dalībniekiem, saņemot nolikumu. Žūrijas komisiju veido spilgtas un sportiskas personības, kas spēj objektīvi izvērtēt dalībnieku sniegumu, tie ir gan skolotāji, gan prasmīgi sporta piekritēji.
Skolēni ļoti nopietni pievēršas šīm sacensībām un radoši pieiet dotajam uzdevumam, lai iegūtu tik ļoti kāroto kausu; ir pagājis tikai gads, kopš iepriekšējām sacensībām, bet izaugsme ir acīmredzama. Apsveicam ar uzvaru Intas Ungures 5.klasi! ^^

Mēs ar jums lepojamies! Tā tikai turpināt! Un lai nākošgad jūs atkal skatītājus varētu pārsteigt ar oriģinālām idejām un atraktīviem priekšnesumiem! :)))