Kas ir Skolēnu Dome?

       Kā raksturot mūsu Skolēnu domi? Ja tas būtu jādara ar trīs vārdiem tie būtu - aktīvi, neatlaidīgi un ļoti, ļoti forši! :)

Mūsu skolā esam galvenais starpnieks skolēnu, skolotāju un vecāku attiecībās. Palīdzam risināt dažādas problēmas, kas atgadās mūsu skolasbiedriem, ar kurām viņi paši nevar tikt galā. Tādā veidā mēs palīdzam uzlabot mūsu skolas vidi, lai uz skolu varētu nākt ar prieku!
Taču tikai nopietnas lietas nav mūsu gaumē, tāpēc ik pa brīdim rīkojam dažādus pasākumus, kas padara skolas ikdienas krāsainākas un priecīgākas. Daži no mūsu iecienītākajiem ikgadējiem pasākumiem ir Ziemassvētku luga, Skolotāju diena, Labo emociju diena, dažādas diskotēkas, tirdziņi u.c. pasākumi, par kuriem vairāk vari lasīt un ar tiem iepazīties mūsu SD blogā, kurš vienmēr pēc katra rīkotā pasākuma un sasniegtā mērķa tiek papildināts.


Informācija visiem interesentiem!!!


Skolēnu domes sanāksmes notiek 3x nedēļā: pirmdienās, trešdienās, piektdienās pēc 3.stundas starpbrīdi (kabinetā pie SD konsultantes Irīdas Morozovas vai 110.kabinetā).


P.S.  Bēdīgi, bet šogad esam bez savas telpas, jo skolai pietrūka kabinetu mācību stundām. Direktore sola, ka nākamgad par mums padomās!!! Ļoti ceram!

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru