svētdiena, 2017. gada 24. septembris

Sveicam visus ar jaunā mācību gada sākšanos!1. septembrī sākas jauns mācību posms, nesot jaunas zināšanas, jaunus sasniegumus un jaunus mērķus. No jums pašiem būs atkarīgs tas, vai šis mācību gads būs vēl viens pakāpiens pretim jūsu panākumiem.

Jauns mācību gads ir jauns posms dzīvē visiem, kas ar to ir saistīti, solot iespējas, kas iepriekš nav bijušas vai izmantotas. Daudziem šis ir pirmais skolas gads, daudziem pirmie soļi jaunā klasē , bet galvenais ir ikdienas darbā neaizmirst, ka jūs esat visplašāko iespēju posmā. Izmantojiet to, jo izglītības galamērķis nav tikai zināšanas, bet arī turpmākā darbība, kā tās pratīsit izmantot!

Lai jaunais mācību gads, tāpat kā iepriekšējais, piepildīts profesionāliem panākumiem, pozitīvām emocijām un nenogurstošu zinātkāri iepazīt pasauli!


Tāpēc, sākot jauno mācību gadu, novēlam visiem skolēniem, studentiem, pedagogiem un mācībspēkiem interesi par vēl neapgūto, neatlaidību un savstarpēju sapratni. Lai jums ir gandarījums par ceļā apgūto un draudzīgs sacensību gars!


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru