otrdiena, 2014. gada 28. janvāris

Skolas Padomes sēde 27.01.

Jauns gads, jaunas lietas, vai ne tā? Tieši tādēļ kārtējo pirmdienu bariņš vecāku, SD pārstāvji, skolas vadība un skolotāji pulcējās direktores kabinetā, lai apspriestu svarīgus skolas dzīves jautājumus.Ērti iekārtojušies uz mīkstajiem krēsliem un slavenajā sarkanajā dīvāniņā, mēs likām galvas kopā un runājām par aizvadīto gadu, par šo gadu un arī nākamo.
Šo sēdi atklāja jautājums par bērnu veselības stāvokli, biežāk gūtajām traumām un vispārēju attieksmi pret veselību. Tālāk runājām par skolēniem ļoti iepriecinošu un sen gaidītu lietu - Aktu zāles un sporta zāles remontu, kas tiks uzsākts jau šī mācību gada pašās beigās. Beidzot skolēni varēs apmeklēt sporta stundas un dažādus skolas pasākumus ar trīskāršu prieku! :))
Iepriecinoša vēsts bija arī skolas fasādes siltinašana un jauna krāsojuma iegūšana 2015.gadā.
Kā jau tas pēdējā laikā ir aktuāli, mēs apspriedām arī eiro un, precīzāk, tā integrēšanos skolas ēdnīcā un veikaliņā. Gan skolēni, gan skolas personāls valūtas maiņai ir lieliski pielāgojušies, tas bez šaubām ir pozitīvi.^^
Kā jau katrai skolai, arī mūsējai ir ar ko lepoties, tādēļ sapulcē tika uzteikti arī čaklākie olimpiāžu dalībnieki un laureati, kuru, par laimi, nebija mazums.
Viskarstākās debates un lemšana norisinājās par kādu ļoti aktualizējušos jautājumu - skolā izveidot Sabiedriskā labuma organizāciju. Šāda organizācija ļautu skolai vieglāk piesaistīt līdzekļus savai izaugsmei un attīstībai, kā arī SD drabības izvēršanai. Taču tās izveide ir nopietns solis, tādēļ vēl ir jāpainteresējas par visiem "+" un "-", pirms tiek izdarīta galējā izvēle. Šis jautājums tiks izskatīts arī velāk.
Visbeidzot tika paziņots, ka skolā 7.martā norisināsies vecāku un skolotāju balle un nākamā sēde notiks 14.aprīlī.^^

Kā redzat, jaunumu ir daudz, bet darba ir vēl vairāk. Tādēļ, lai viss izdodas un tiekamies nākamajā sēdē! :))

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru